- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Vnitřní 24V
- Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 100W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 100W vnitřní
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 100W vnitřní
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 24V 100W vnitřní
Elektronicky spínaný napěťový LED zdroj 24V 100W pro LED pásky, LED moduly, svítidla a LED žárovky určené pro napětí 24V. Kovový zdroj je pro interiérové použití.
Oproti klasickým zdrojům má řada INTELI tyto vlastnosti, které lze nastavit na výstup zdroje:
- možnost pozvolného náběhu světla
- možnost nastavení výstupní intenzity osvětlení v hodnotách 25%, 50%, 75% a 100%
Tyto vlastnosti se nastavuji u výstupní svorkovnice DIP přepínači na zdroji. Při využití těchto vlastností je nutné, aby osvětlení zapojené na zdroji bylo stmívatelné. Například nízkonapěťové LED pásky většinou smtívatelné jsou, ale již ne všechny nízkonapěťové LED žárovky musí být stmívatelné. V případě použití nesmívatelných produktů může dojít k poškození zdroje.
LED trafo je opatřeno
- pojistkou proti teplu
- pojistkou proti přetížení
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je trafo opět funkční na 100%
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 83W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 77W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 100 W |
|---|---|
| Délka | 145 mm |
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 24 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 175-264 V AC |
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | 4,2 A |
| Startovací proud | 50A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 800W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 500W UTD-24-500 voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 200W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 300W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 150W LONG IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 150W NPZ-24-150 vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 100W LONG IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 100W SLIM voděodolné IP67














