- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Schodištová
- Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 šedé
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 šedé
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 šedé
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 šedé
LED orientační šedé svítidlo vestavné, vhodné ke schodům, 3W s krytím IP65 ve 3 variantách (3000K) teplá bílá se svítivostí 250lm, (4500K) denní bílá se svítivostí 270lm a (6000K) studená bílá se svítivostí 280lm. LED svítidlo vestavné na 230V užívané nejčastěji jako orientační osvětlení, nejčastěji jako osvětlení ke schodům nebo chodeb.
Svítidlo je rozložitelné na 2 části. Zadní část lze zabudovat na místo určení, přední část se poté do zadní části nasune. Balení obsahuje plastovou krabičku pro zabudování a svítidlo. Svítidlo obsahuje nevyměnitelný zdroj světla.
Více schodišťových svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 85 V, 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 250 lm, 270 lm, 280 lm |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 90 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Provozní teplota | -30°C až +60°C |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Použití dle místnosti | Schodiště |
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 85 V, 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 250 lm, 270 lm, 280 lm |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 90 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Provozní teplota | -30°C až +60°C |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Použití dle místnosti | Schodiště |
Technický list (pdf, 136.3 kB)
Alternativní produkty8
Dvojlinka CYH 2x0,35mm²
Rychlé info

Dvojlinku CYH 2x0,35mm² nabízíme v bílé a černo/rudé barvě izolace.
| Bílá | 8 Kč |
| Černo/rudá | 8 Kč |
Skladem více než 150 ks
RGBW spojka click 10mm
Rychlé info

Spojka Click pro RGBW pásek o šířce 10 mm. Rozměr jedné kostičky u…
LED svítidlo Ursa R 1,5W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Ursa R v černém provedení o výkonu 1,…
| Teplá bílá | 765 Kč |
| Denní bílá | 765 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo T5-L120 18W 120cm s vypínačem
Rychlé info

LED svítidlo T5 120cm je vhodné pro osvětlení vitrín, kuchyňských…
| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Skladem více než 200 ks
Přijímač dimLED PR 230HV

RF přijímač stmívače pro 230V LED pásky – funguje s jednobarevnými i…
Soumrakový spínač SS-T1
Rychlé info

Soumrakový spínač s fotočlánkem na 230V zapne nebo vypne automaticky…
SMART LED žárovka GU10 Zigbee RGBCCT ZB5W
SMART
Rychlé info

SMART LED žárovka GU10 je navržena jako plnohodnotná náhrada…
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve…














