- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Fasádová
- Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
Voděodolný
Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve variantě vyzařující denní bílé světlo (4000K). Designové svítidlo v denní bílé barvě světla dosahuje 1600lm. Svítidlo disponuje IP krytím IP65 (odolné vůči prachu a tryskající vodě). Více
Výrobce: EMOS Kód produktu: 1539722000
489 Kč
s DPH
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
OnRequest
kód: 1539722001

Přisazené LED svítidlo oválné 20W 4000 IP65 bílé
InStock
kód: 1539722010
Popis produktu
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve variantě vyzařující denní bílé světlo (4000K). Designové svítidlo v denní bílé barvě světla dosahuje 1600lm. Svítidlo disponuje IP krytím IP65 (odolné vůči prachu a tryskající vodě).
Více svítidel s krytím IP65 naleznete ZDE.
Výhody
- čistý a elegantním design
- úspora energie až 80% díky technologii LED
- nižší náklady na údržbu
- záruka na 2 roky
Vlastnosti
- výkon 20W
- světelný tok v denní bílé barvě světla je 1600lm- náhrada za 100W žárovku
- stupeň IP krytí je IP65 - odolné vůči prachu a tryskající vodě
- životnost 25000 hodin
- energetická třída A+
Použití
- ideální na fasádu domu
- do pergol, letních kuchyní a různých posezení
Parametry produktu
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 100 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Pohybový senzor | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Záruční doba | 2 roky |
| Životnost | 25 000 hod. |
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 100 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Pohybový senzor | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Záruční doba | 2 roky |
| Životnost | 25 000 hod. |
návod ZM3010.pdf (pdf, 888.2 kB)
Alternativní produkty8
LED svítidlo 18W LENS PP TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS PP s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 280 Kč
1 600 Kč
Na dotaz ks
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K bílá
Akce -20%
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v bílém provedení s teplou…
| 145 mm | 406 Kč |
| 220 mm | 694 Kč |
Skladem méně než 5 ks
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145x145mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO S6W o velikosti 145x145 mm o výkonu 6W + …
LED vánoční nano řetěz zelený 7,5 m venkovní s časovačem studená bílá

Led vánoční nano řetěz o délce 7,5 m s časovačem, který nabízíme v…
LED žárovka 5W-50W 3000K 100° GU10
Rychlé info

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Stropní LED svítidlo Kaji 20-42W 300-600mm 3000K stříbrná
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Kaji ve stříbrném provedení s teplou bílou (300…
| 300 mm | 2 267 Kč |
| 455 mm | 4 643 Kč |
| 600 mm | 5 519 Kč |
Na dotaz ks
Classic LEDBulb ND A60 E27 827 CL
Rychlé info

Světelné LED zdroje značky Philips Classic LEDBulb jsou filamentové…
| 60 W | 94 Kč |
| 75 W | 121 Kč |
| 100 W | 182 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S24 v bílém provedení o výkonu 24W…
| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Na dotaz ks









