- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145mm
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145mm
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Vykružovací vrták s krytem 40 - 200 mm Silverline kód: 633706
|
Na dotaz | 2 260 Kč 2 782 Kč | ||
![]() |
Vykružovací sada 40-200 mm s krytem kód: QSK200
|
Na dotaz | 1 585 Kč | ||
![]() |
Vykružovací vrták stavitelný 40 - 300 mm Silverline kód: 427644 | Na dotaz | 569 Kč |
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145mm
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Vestavný LED panel DUO 12W+4W 195mm

Vestavný LED panel DUO 18W+6W 245mm
Popis produktu
Vestavný LED panel LED DUO R6W
Serie DUO přináší oproti běžným vestavným svítidlům komfort a svobodu ve volbě teploty chromatičnosti, čehož je docíleno pomocí 2 typů vysoce úsporných LED SMD čipů s teplotou 2700 a 4000K. Přepínání mezi teplotami se provádí pomocí běžného nástěnného vypínače, kterým nastavíte vždy jeden ze 3 módů: dekorativní vnější prstenec (2700K) / vnitřní kruh (4000K) / obojí (2700+4000K).
Tělo svítidla je vyrobeno z litého hliníku a kryt z plastu. Milovníky oblých tvarů potěší model R, nabízíme ale i čtvercovou verzi S. Instalace se provádí pomocí klasických pružinových úchytů a napájecí zdroj (driver) je součástí balení.
Jako příslušenství k LED panelům nabízíme vykružovací sady a vrtáky, které ulehčí vyříznutí montážního otvoru pro snadnou instalaci LED panelu. V nabídce take naleznete Wago svorky, s kterými bude zapojení panelu rychlé a jednoduché.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 3 W, 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K, 4000 K |
| Světelný tok | 80 lm, 400 lm |
| Průměr | 145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Montážní otvor (průměr) | 105 mm |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 140° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 3 W, 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K, 4000 K |
| Světelný tok | 80 lm, 400 lm |
| Průměr | 145 mm |
| Výška | 25 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Montážní otvor (průměr) | 105 mm |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 140° |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED svítidlo Vanda S14, 14W, IP20 bílá

| Teplá bílá | 672 Kč |
| Denní bílá | 672 Kč |
Nájezdové svítidlo ROGER 1W 2LED6 6000-6500K IP66

Přisazené LED svítidlo NOEL R 7W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 115 Kč |
| Denní bílá | 1 115 Kč |
Přisazené LED svítidlo CALA 32W IP44

| Žárovkové světlo | 1 271 Kč |
| Denní bílá | 1 159 Kč |
Stropní LED svítidlo Reny 18-80W 250-1000mm 3000K bílá

| 250 mm | 1 625 Kč |
| 400 mm | 2 620 Kč |
| 500 mm | 3 768 Kč |
| 600 mm | 5 267 Kč |
| 800 mm | 7 655 Kč |
| 1000 mm | 16 030 Kč |
LED svítidlo Vanda R8 8W IP20 bílá

| Teplá bílá | 476 Kč |
| Denní bílá | 476 Kč |
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé

Přisazené LED svítidlo CALA 32 E 32W 4000K IP44









