- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Nouzové
- LED nouzové podhledové svítidlo EMD2W-2H
LED nouzové podhledové svítidlo EMD2W-2H
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Nástěnný rámeček pro EMD2W kód: 105432
|
Skladem více než 50 | 60 Kč |
LED nouzové podhledové svítidlo EMD2W-2H
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED nouzové podhledové svítidlo EMD2W-2H
LED nouzové svítidlo EMD2W s vestavěnou baterií o kapacitě 1500 mAh je navrženo pro zajištění až 2 hodin nepřerušovaného osvětlení při výpadku elektrického proudu. Během standardního provozu se svítidlo dobíjí a aktivuje se automaticky při přerušení přívodu elektřiny. Díky své univerzálnosti je ideální pro použití v prostředích, jako jsou obchody, schodiště, chodby, restaurace, divadla, nemocnice a další místa, kde je nezbytné nouzové osvětlení. Životnost světelného zdroje dosahuje přibližně 50 000 hodin.
Obsah balení zahrnuje:
- LED svítidlo o výkonu 2 W s vestavěnou baterií
- Dva typy optik:
- OPEN AREA optika: Poskytuje široký rozptyl světla, vhodný pro rovnoměrné osvětlení větších prostor, jako jsou čekárny nebo restaurace.
- CORRIDOR optika: Směřuje světlo do podlouhlého paprsku, ideální pro úzké a dlouhé prostory, například chodby.
Možnosti instalace:
- Zapuštěná montáž přímo do podhledu.
- Přisazená montáž (při dokoupení nástěnného rámečku, který není součástí balení).
Svítidlo EMD2W nabízí spolehlivé nouzové osvětlení s variabilním použitím a snadnou montáží.
Více nouzových svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 2 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 6000 K |
| Průměr | 97,8 mm |
| Výška | 33,5 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Třída ochrany | II |
| Index podání barev (CRI) | >70 Ra |
| Materiál | Polykarbonát |
| Provozní teplota | 0°C až +45°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 150° |
| Typ baterie | 3.2V 1500mAh LiFePO4 |
| Vstupní napětí | 220-240 V AC |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Doba svitu nouz. režimu | 2h |
| Doba nabíjení baterie | 16h |
| Nouzový výkon | 1,6 W |
| Světelný tok OPEN AREA optika | 200 lm |
| Světelný tok CORRIDOR optika | 160 lm |
| Příkon | 2 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 6000 K |
| Průměr | 97,8 mm |
| Výška | 33,5 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Třída ochrany | II |
| Index podání barev (CRI) | >70 Ra |
| Materiál | Polykarbonát |
| Provozní teplota | 0°C až +45°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 150° |
| Typ baterie | 3.2V 1500mAh LiFePO4 |
| Vstupní napětí | 220-240 V AC |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Doba svitu nouz. režimu | 2h |
| Doba nabíjení baterie | 16h |
| Nouzový výkon | 1,6 W |
| Světelný tok OPEN AREA optika | 200 lm |
| Světelný tok CORRIDOR optika | 160 lm |
Alternativní produkty4
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 9,6W 1200lm 2700K
-10%
Rychlé info

Stropní a nástěné LED světlo s jednoduchým designem,který je vhodný…
Přisazené LED svítidlo CALA 32W IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 32W nahradí starší svítidla se 170W žárovkou. V…
| Žárovkové světlo | 1 271 Kč |
| Denní bílá | 1 159 Kč |
Na dotaz ks
Nástěnné LED svítidlo Doris
Rychlé info

Nástěnné LED svítidlo Doris o výkonu 6W o svítivosti 527lm a teplou…
| Černá | 1 621 Kč |
| Bílá | 1 621 Kč |
Na dotaz ks
LED nástěnná zářivka Lamine 11W 790lm 3000K šedá
Rychlé info

LED svítidlo o výkonu 11W velmi vkusně ozdobí a rozsvítí vaší…






















