- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Sada ovladač s přijímačem RGB
- LED ovladač RGB-IR24B
LED ovladač RGB-IR24B
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (m) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
RGB LED pásek 14,4W 300SMD vnitřní kód: 08210 | Skladem více než 200 | 150 Kč | ||
![]() |
RGB LED pásek 14,4W TW3-300SMD voděodolný zalitý kód: 08213 | Skladem více než 200 | 230 Kč |
LED ovladač RGB-IR24B
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

LED ovladač RGB-IR44B
InStock
kód: 06304
Popis produktu
LED ovladač RGB-IR24B
Ovladač tříkanálový IR (infračervené ovládání) umožňuje dálkově ovládat intenzitu jasu, nastavení barev, barevných přechodů u RGB LED pásků a modulů. Přijímač má přijímací čidlo IR signálu, na které musí být přímá viditelnost pro ovladač.
Více sad ovladačů s přijímačem RGB naleznete ZDE.
Výhody
- Jednotlivě si nastavíte intenzitu každé barvy (červenou, zelenou, modrou)
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Přijímač má 4pin konektor pro snadné připojení jak zdroje tak RGB LED pásku
Vlastnosti
- 24 tlačítek, 16 přednastavených barev, přepínání nebo prolínání 7 barev
- Možnost nastavení intenzity jasu
- Zatížení < 24W/2A na kanál, celkem 72W
- Součástí balení ovladače je přijímač, ovladač včetně baterie, konektor pro napájení
- Případný 4pin na výstupu ovladače můžete odstřihnout
Upozornění
Ovladače s IR signálem nedoporučujeme k televizním přijímačům v jednom směru, jelikož mohou komunikovat s TV ovladačem a obráceně, jedná se o stejnou technologii vysílání.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 2 A |
| Barva |
|
| Délka | 84 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 50 mm |
| Dosah | 20 m |
| Maximální proud | 2 A |
| Maximální zatížení | 24 W při 12 V, 48 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | DC konektory |
| Připojení výstup | 4pin konektor |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie |
| Typ ovladání | RGB, RGB+W |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Velikost ovladače | 84 x 50 x 6 mm |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 2 A |
| Barva |
|
| Délka | 84 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | 50 mm |
| Dosah | 20 m |
| Maximální proud | 2 A |
| Maximální zatížení | 24 W při 12 V, 48 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | DC konektory |
| Připojení výstup | 4pin konektor |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie |
| Typ ovladání | RGB, RGB+W |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Velikost ovladače | 84 x 50 x 6 mm |
Technický list (pdf, 4.5 MB)
Alternativní produkty6
Spojka COB RGB 10mm
Rychlé info

Spojka COB 10mm pro RGB COB LED pásky
LED ovladač digitální RF DG17
Rychlé info

Jednoduchý ovladač digitálních RGB LED pásků s možností využití až 31…
LED ovladač RGB-IR44B
Rychlé info

LED ovladač RGB LED pásků 12-24VDC, 3x2A/24W, IR ovládání, 44…
LED ovladač RF RGB 17B
Rychlé info

Radiofrekvenční mini přijímač s ovladačem pro ovládání RGB LED pásku…
RGB konektor voděodolný
Voděodolný
Rychlé info

RGB konektor voděodolný
L spojka COB CCT/RGB 10mm
Rychlé info

L spojka COB 10mm pro CCT nebo RGB COB LED pásky







