- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Do rastrových stropů
- LED panel QUADRA MINI 18W 300x300mm stříbrný
LED panel QUADRA MINI 18W 300x300mm stříbrný
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
Rám pro LED panel 300x300mm stříbrný kód: APLED/00001
|
Na dotaz | 666 Kč | Poptávka |
LED panel QUADRA MINI 18W 300x300mm stříbrný
❌ Produkt již není v nabídce
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED panel QUADRA MINI 18W 300x300mm stříbrný
LED Panel QUADRA MINI 18W je ideálním osvětlením do kanceláří, prodejen a výrobních prostor. Svítidlo o rozměrech 300x300mm lze nainstalovat jako přisazené bez rámu, s elegantním rámem, nebo můžete dokoupit pružiny na připevnění do sádrokartonu. Lze také dokoupit lanka pro zavěšení svítidla.
Parametry produktu
| Příkon | 18 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 110 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světelný tok | 1500 lm, 1530 lm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP41 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +55°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 18 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 110 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světelný tok | 1500 lm, 1530 lm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP41 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +55°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S24 v bílém provedení o výkonu 24W…
| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Vanda S30, 30W, IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S30 v bílém provedení o výkonu 30W…
| Teplá bílá | 1 502 Kč |
| Denní bílá | 1 500 Kč |
Na dotaz ks
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K bílá
Akce -20%
Rychlé info

Kruhové LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v bílém provedení s denní…
| 145 mm | 394 Kč |
| 220 mm | 671 Kč |
Na dotaz ks
LED panel Rondo Grande SDK 48W
Výprodej
Rychlé info

LED panel Rondo Grande SDK 48W teplá bílá
| Teplá bílá | 3 360 Kč |
| Denní bílá | 2 429 Kč |
Na dotaz ks
LED VESTAVNÉ SVÍTIDLO TORO S21 21W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 225x225x25mm a příkonu 21W je…
| Žárovkové světlo | 1 102 Kč |
| Teplá bílá | 1 102 Kč |
| Denní bílá | 1 102 Kč |
Na dotaz ks
LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm
Rychlé info

Přisazený LED Panel o rozměru 300x300mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
Skladem více než 200 ks
Rám pro LED panel 600x600mm bílý

Hliníkový rám pro upevnění LED panelu 600x600mm na pevnou podkladovou…
LED panel SQUARE BASIC 3W 85x85mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 85x85mm ve stříbrné barvě nabízíme…
| Teplá bílá | 277 Kč |
| Denní bílá | 277 Kč |
Na dotaz ks




