- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Příslušenství k LED panelům
- Rám pro LED panel 300x300mm stříbrný
Rám pro LED panel 300x300mm stříbrný
Rám pro LED panel 300x300mm stříbrný
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Hliníkový rám pro upevnění LED panelu 300x300mm na pevnou podkladovou plochu. Pomocí tohoto rámu uděláte z vestavného LED panelu, přisazené svítidlo. Rám Apled nabízíme ve stříbrné barvě. Tento rám je ideální pro LED panel QUADRA MINI BASIC.
Parametry produktu
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Umístění | Přisazené, Stropní |
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Umístění | Přisazené, Stropní |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED vánoční tučňák dřevěný 2× AAA

LED vánoční tučňák dřevěný, 30cm s časovačem, napájen 2× AAA…
Ovladač dimLED STK CCT stolní
Série dimLED
Rychlé info

Stolní designový dálkový ovladač pro CCT série dimLED s dosahem ≤ 30m…
Vestavný LED profil - P6-4 mini černý
Rychlé info

Hliníkový profil je nezbytnou součástí při instalaci LED pásků.…
| 1000 mm | 115 Kč |
| 2000 mm | 230 Kč |
Skladem více než 15 ks
Usměrňovací můstek 230V
230V
Rychlé info

Usměrňovací můstek pro LED pásky na 230V může být zatížený maximálně …
Přisazené LED svítidlo NOEL S 7W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní svítidlo Noel S o výkonu 7W nabízíme ve…
| Teplá bílá | 1 115 Kč |
| Denní bílá | 1 115 Kč |
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo Kaji 42W 600mm 4200K kávová
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Kaji v kávovém provedení s teplou bílou (3000K)…
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý
Rychlé info

LED panel lze nainstalovat jako přisazené svítidlo bez rámu, s rámem,…
| Teplá bílá | 1 268 Kč |
| Denní bílá | 1 268 Kč |
| Studená bílá | 1 268 Kč |
Na dotaz ks
Vestavný LED profil - VP5B bronzový
Rychlé info

Hliníkový profil je nezbytnou součástí při instalaci LED pásků.…
| 1000 mm | 90 Kč |
| 2000 mm | 180 Kč |
Skladem více než 200 ks





