- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Reflektory
- LED reflektor SLIM BASIC 30W s čidlem studená bílá
LED reflektor SLIM BASIC 30W s čidlem studená bílá
LED reflektor SLIM BASIC 30W s čidlem studená bílá
5 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED reflektory, oblíbená svítidla reflektorového typu dnes již téměř vytlačila staré vany s halogenovou žárovkou. V těchto typech svítidel se snad více než jinde uplatňují veškeré výhody LED technologie, počínaje možností častého spínání bez dramatického snížení životnosti a konče odolností proti otřesům. Led reflektory lze dnes najít na stavbách, v garážích, dílnách, nad vjezdovými vraty i jinde. Zkrátka možnosti použití se meze nekladou.
Parametry produktu
| Příkon | 30 W |
|---|---|
| Napětí | 220 V |
| Barva |
|
| Světelný tok | 2100 lm |
| Délka | 227 mm |
| Šířka | 201 mm |
| Výška | 60 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Světelný úhel | 120° |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 30 W |
|---|---|
| Napětí | 220 V |
| Barva |
|
| Světelný tok | 2100 lm |
| Délka | 227 mm |
| Šířka | 201 mm |
| Výška | 60 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Světelný úhel | 120° |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
Katalog LED reflektor SLIM BASIC 30W s čidlem studená bílá (pdf, 293.9 kB)
Alternativní produkty8
LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K
Rychlé info

LED svítidlo LUNA do koupelny nad zrcadlo o výkonu 18W a barvou…
| Černá | 1 016 Kč |
| Bílá | 1 016 Kč |
| Chrom | 1 117 Kč |
Skladem 5 ks
LED žárovka 5W-50W 3000K 100° GU10
Rychlé info

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
LED žárovka svíce 5,5W-40W 4000K 200° E14 matná
Rychlé info

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
LED svítidlo Ursa S 1,5W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Ursa S v černém provedení o výkonu 1,…
| Teplá bílá | 765 Kč |
| Denní bílá | 765 Kč |
Na dotaz ks
Pohybové čidlo mini PIR do podhledu IS11-P 230V
230V
Rychlé info

Pohybové čidlo určeno pro vestavění do podhledu, toto PIR čidlo…
Přisazené LED svítidlo CALA 12W IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 12W nahradí starší svítidla se 70W žárovkou. V…
| Žárovkové světlo | 663 Kč |
| Denní bílá | 688 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Revos R 3W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos R v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 038 Kč |
| Denní bílá | 1 038 Kč |
Na dotaz ks
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý
Rychlé info

LED panel lze nainstalovat jako přisazené svítidlo bez rámu, s rámem,…
| Teplá bílá | 1 268 Kč |
| Denní bílá | 1 268 Kč |
| Studená bílá | 1 268 Kč |
Na dotaz ks







