- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Sloupky
- LED solární zahradní svítidlo TOCHI 2W
LED solární zahradní svítidlo TOCHI 2W
LED solární zahradní svítidlo TOCHI 2W
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED solární zahradní svítidlo TOCHI 2W
LED solární zahradní svítidlo TOCHI díky imitaci hořícího plamene dodává skvělý efekt a atmosféru Vaší zahradě. Svítidlo má 3 funkce svícení: trvalé svícení, celkové zapnutí a vypnutí, imitace plamene. Skvěle se tedy hodí pro osvětlení přístupových cest, restauračních zahrádek nebo jako dekorace do zahrady nebo na terasu. Svítidlo po setmění svítí trvale, lze ho tlačítkem vypnout. Svítidlo smontujte pomocí tyčky a bodce, zapíchněte na Vámi vybrané místo se svitem alespoň 4 hodiny denně.
Parametry
| Napětí | LiFEPO4 3,7V 1200mA |
| Solární panel | Monokrystalický křemík 5,5V 0,88W |
| Doba svícení | Max. 8-10h dle nabití |
| Úhel svitu | 360°x150° |
Parametry produktu
| Příkon | 2 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barevná teplota | 1300 K |
| Světelný tok | 150 lm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 800 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Plast |
| Napájení | Solární panel 5,5V 0,88W |
| Příkon | 2 W |
|---|---|
| Barva |
|
| Barevná teplota | 1300 K |
| Světelný tok | 150 lm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 800 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Plast |
| Napájení | Solární panel 5,5V 0,88W |
Alternativní produkty8
Nabíjecí baterie GP ReCyko 1000 HR03 (AAA) 2ks
Rychlé info

Nabíjecí baterie GP ReCyko HR03 (AAA) s kapacitou 950 mAh v balení po…
Vypínač kolébkový 250V/3A
Rychlé info

Vypínač kolébkový 250V/3A
| Černá | 15 Kč |
| Bílá | 15 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED svítidlo Vanda R24 24W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda R24 v bílém provedení o výkonu 24W…
| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Na dotaz ks
Nástěnné LED svítidlo Doris
Rychlé info

Nástěnné LED svítidlo Doris o výkonu 6W o svítivosti 527lm a teplou…
| Černá | 1 621 Kč |
| Bílá | 1 621 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve…
Čidlo a detektor přítomnosti do podhledu MS9-DP 230V
230V
Rychlé info

Čidlo a detektor přítomnosti s dosahem až 6m v rozsahu 360°. Regulace…
LED prachotěsné svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 33W

Svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 L1200 je svými technickými…
Závěsné LED svítidlo Reny 30-80W 400-1000mm 3000K bílá
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo Reny v bílém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 400 mm | 3 165 Kč |
| 500 mm | 4 308 Kč |
| 600 mm | 5 165 Kč |
| 800 mm | 9 369 Kč |
| 1000 mm | 18 587 Kč |
Na dotaz ks









