- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- LED stmívatelné trafo DIM67 12V 100W SLIM voděodolné IP67
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 100W SLIM voděodolné IP67
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 100W SLIM voděodolné IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Stmívatelné trafo DIM67 pro zapojení LED osvětlení 12V 100W SLIM voděodolné IP67
Vysoce kvalitní stmívatelný voděodolný LED zdroj SLIM 12V 100W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití, dobrá volba je také tento zdroj použít ve vlhkých místnostech nebo v kuchyních (pokud nebude ve skříňce, tam vám bude stačit zdroj vnitřní). LED trafo je opatřeno pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat, tak bude opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Zdroje řady DIM67 lze stmívat 5 způsoby:
- signálem 0-10V
- signálem 1-10V
- pomocí rezistoru 0-100k Ohm
- signálem 10V PWM
- na vstupu pomocí TRIAC stmívače (průběh a rozmezí stmívání u triakových stmívačů závisí na modelu stmívače)
Více voděodolných 12V LED zdrojů naleznete ZDE.
Upozornění
Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 83W a menší). Jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 77W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší. Těmito kroky výrazně prodloužíte životnost trafa.
| Výkon | 100 W |
|---|---|
| Délka | 223 mm |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 18,5 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 170-250 V AC |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 8,3 A |
| Startovací proud | 55A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Přijímač dimLED PR CCT2

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 200W LONG IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 15W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W zásuvkové

LED stmívatelné trafo DIM67 12V 200W SLIM voděodolné IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 72W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 480W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení NPZ 12V 75W








