- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Přijímače CCT
- Přijímač dimLED PR CCT2
Přijímač dimLED PR CCT2
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Ovladač dimLED OVM CCT 4KRM kód: 069139
|
Skladem více než 15 | 470 Kč |
Přijímač dimLED PR CCT2
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Přijímač dimLED PR CCT1
InStock
kód: 069002
Popis produktu
Přijímač dimLED PR CCT2
Radiofrekvenční přijímač pro stmívání CCT LED světelných zdrojů s pracovním napětím 12-36V DC a maximálním zatížením 2x8A. Tento přijímač můžete ukrýt za sádrokartonem, dát ho do krabičky, nebo do skříně. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Přijímač má vestavné svorkovnice. Pokud budete chtít LED světelné zdroje do více okruhů je nutno použít na každý okruh jeden přijímač. Na každý přijímač můžete napárovat až 10 různých CCT ovladačů řady dimLED. V případě, že bude přerušení a poté opětovné připojení napájení má tento přijímač paměť poslední nastavené intenzity.
Více přijímačů pro dálkové ovladače CCT naleznete ZDE.
Výhody
- Přijímač je radiofrekvenční a tak nemusí být vidět pro ovladač
- Je vybavený šroubovou svorkovnicí
- Na jeden ovladač lze napárovat maximálně 10 ovladačů
Vlastnosti
- Maximální zatížení 2x8A (12V 192W, 24V 384W)
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Dosah 30m až 100m
Použití
- Přijímač se používá na místech, kde nechcete, aby byl vidět
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji
Upozornění
Přijímač je kompatibilní s CCT ovladači série dimLED.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 16 A |
| Barva |
|
| Délka | 175 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 27 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální zatížení | 192 W při 12 V, 384 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Vstupní napětí | 12 V, 24 V, 36 V |
| Výstupní napětí | 12-36 V DC |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 16 A |
| Barva |
|
| Délka | 175 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 27 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální zatížení | 192 W při 12 V, 384 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet ovladačů | 10 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Vstupní napětí | 12 V, 24 V, 36 V |
| Výstupní napětí | 12-36 V DC |
Návod Přijímač dimLED PR CCT2.pdf (pdf, 290.6 kB)
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 15W vnitřní
12V
Rychlé info

LED zdroj 12V 15W pro LED pásky, LED moduly, svítidla a LED žárovky…
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 150W SLIM voděodolné IP67

Vysoce kvalitní stmívatelný voděodolný LED zdroj 12V 150W DIM67 pro…
LED stmívatelné trafo DIM67 12V 300W SLIM voděodolné IP67

Vysoce kvalitní stmívatelný voděodolný LED zdroj 12V 300W DIM67 pro…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 500W UTD-12-500 voděodolné IP67

Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj 12V 500W pro LED pásky a…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 24W zásuvkové s vypínačem
12V
Rychlé info

Zásuvkový LED zdroj 12V 24W s vypínačem pro LED pásky je ideální pro…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 60W zásuvkové
12V
Rychlé info

Zásuvkový LED zdroj 12V 60W pro LED pásky je ideální pro domácí…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 240W na DIN lištu
12V
Rychlé info

LED zdroj 12V 240W pro LED pásky a svítidla. Zdroj je určený na DIN…
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W zásuvkové
12V
Rychlé info

Zásuvkový LED zdroj 12V 36W pro LED pásky je ideální pro domácí…














