- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Prachotěsné
- LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá
LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá
LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá
4 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá
LED svítidlo POLY je skvělá volba pro náhradu nejrozšířenějších prachotěsných svítidel se zářivkami.
Unikátní bezklipový korpus, čipy usazené na kovovém integrovaném chladiči a kompaktní vzhled, to vše činí svítidlo POLY prostě neodolatelným.
Svítidlo disponuje vysokou mechanickou odolností IK09. POLY je připravený na jednofázovou průběžnou montáž, s možností přisazení přímo na strop. Výkonné led čipy SMD zaručují vysoký světelný výkon 116lm/W a dlouhou životnost dosahující až 30.000hod.
Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 47 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 5490 lm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 59 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | opál (mléčný) |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 47 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 5490 lm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 59 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | opál (mléčný) |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 30 000 hod. |
Návod (pdf, 922.2 kB)
Katalogový list (pdf, 157.7 kB)
Prohlášení o shodě (pdf, 378.5 kB)
Montážní list (pdf, 673.9 kB)
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED panel čtverec přisazený 18W 220x220mm
-11%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o rozměru 220x220mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 120mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED Svítidlo VARIUS WB 36W 600mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS WB je odolné proti vlhku, prachu a tryskající…
1 515 Kč
Na dotaz ks
LED panel kulatý do podhledu 12W 171mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 171mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED trubice T8 HBN 150cm 20W
Rychlé info

LED trubice T8 řady HBN o délce 1500mm s paticí G13 je určena do…
| Teplá bílá | 175 Kč |
| Denní bílá | 175 Kč |
| Studená bílá | 175 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý přisazený 6W 115mm
-17%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 115mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 110 Kč |
| Denní bílá | 110 Kč |
| Studená bílá | 110 Kč |
Skladem více než 200 ks
Nástěnný LED profil - N14 stříbrný

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 55 Kč |
| 2000 mm | 110 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED profil 2SP-W pro police - Bílý
Novinka
Rychlé info

LED profil 2SP-B v bílém provedení pro osvětlení horní i spodní části…
| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Skladem více než 200 ks













