- Domů
- Dle sortimentu
- Světelné zdroje
- LED trubice
- Patice G13/T8
- LED trubice T8 HBN 150cm 20W
LED trubice T8 HBN 150cm 20W
LED trubice T8 HBN 150cm 20W
Prodloužená záruka 3 roky zdarma
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Nastrkávací objímka G13 pro trubice
InStock
kód: 114241

Spona na LED trubice
InStock
kód: 114242
Popis produktu
LED trubice T8 HBN 150cm 20W
LED trubice HBN 1500 mm o výkonu 20W je plnohodnotnou náhradou klasické zářivky T8 o výkon 58W. Představují dokonalé řešení úsporné varianty při modernizaci starších svítidel. LED trubice má několikanásobně vyšší životnost než klasické zářivky, díky tomu je energeticky úspornější, ušetří až 70% elektrické energie. Velikou výhodou je okamžité rozsvícení na 100% a nevadí jí ani časté zapínání a vypínání. Patice LED trubice je G13, tedy totožná jako u klasické zářivky. LED trubici můžete použít při osvětlení domácností, kanceláří a dílen. Výhodou této trubice je integrovaný proudový zdroj na PCB pro LED čipy, který zaručuje bezporuchovost, dlouhou životnost a nenáročnou výrobu, což se projevilo na nižší ceně, nikoliv na kvalitě.
Výhody
- náhrada za 58W zářivku
- úspora energie až 70% díky technologii LED
- nižší náklady na údržbu
Vlastnosti
- příkon 20W
- světelný tok - teplá bílá 2300lm
- světelný tok - denní bílá 2670lm
- světelný tok - studená bílá 2700lm
- životnost 50 000 hodin
Obsah balení
- návod k instalaci
- startér
Použití
- starší svítidla s tlumivkou
- starší svítidla s elektornickým předřadníkem (potřeba vyndat elektronický předřadník a napojit 230V přímo na trubici)
- nová svítidla připravená pro LED trubice
Parametry produktu
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světelný tok | 2300 lm, 2670 lm, 2700 lm |
| Průměr | 26 mm |
| Délka | 1500 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Barva difuzoru | opál (mléčný) |
| LED čip | SMD2835 |
| Materiál | Plast |
| Patice | G13 |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Spínací cyklus | 100000 x |
| Světelný úhel | 300° |
| Záruční doba | 3 roky |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světelný tok | 2300 lm, 2670 lm, 2700 lm |
| Průměr | 26 mm |
| Délka | 1500 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Barva difuzoru | opál (mléčný) |
| LED čip | SMD2835 |
| Materiál | Plast |
| Patice | G13 |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Spínací cyklus | 100000 x |
| Světelný úhel | 300° |
| Záruční doba | 3 roky |
| Životnost | 50 000 hod. |
Návod na montáž LED trubice (pdf, 163 kB)
2019 Prohlášení o shodě HBN trubice (pdf, 174.2 kB)
Alternativní produkty8
LED Svítidlo VARIUS 33W 1200mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS je odolné proti vlhku, prachu a tryskající vodě.…
1 188 Kč
Na dotaz ks
LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 120mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED Svítidlo VARIUS WB 36W 600mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS WB je odolné proti vlhku, prachu a tryskající…
1 515 Kč
Na dotaz ks
LED panel čtverec přisazený 6W 115x115mm
-17%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o rozměru 115x115mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 110 Kč |
| Denní bílá | 110 Kč |
| Studená bílá | 110 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED Svítidlo VARIUS 20W 600mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS je odolné proti vlhku, prachu a tryskající vodě.…
982 Kč
Na dotaz ks
LED pásek 230V3 230V
230V
Rychlé info

Pásek pro vnitřní i venkovní použití se svítivostí, výkonem 3,5W/m, 6…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
| Červená | 99 Kč |
| Modrá | 99 Kč |
| Zelená | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
Nástěnný LED profil - N14 černý

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED profil 2SP-C pro police - Černý
Novinka
Rychlé info

LED profil 2SP-C v černém provedení pro osvětlení horní i spodní…
| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Skladem více než 200 ks



