- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Nájezdová
- Nájezdové svítidlo PODO-L GU10 hranaté
Nájezdové svítidlo PODO-L GU10 hranaté
Nájezdové svítidlo PODO-L GU10 hranaté
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Nájezdové svítidlo PODO-L GU10 hranaté
Nájezdové svítidlo PODO s paticí GU10 s napětím 230V. Svítidlo je oděodolné se stupněm krytí IP67. Rámeček je vyroben z nerezové oceli.
Více nájezdových svítidel naleznete ZDE.
Materiál
- Svítidlo - nerezová ocel
- Difuzor - tvrzené sklo
- Těleso - plast
Parametry produktu
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 125 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Nerezová ocel, Plast, Sklo |
| Maximální zatížení pro LED | 35 W |
| Patice | GU10 |
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 125 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Nerezová ocel, Plast, Sklo |
| Maximální zatížení pro LED | 35 W |
| Patice | GU10 |
Návod (pdf, 421.6 kB)
Prohlášení o shodě (pdf, 167 kB)
Alternativní produkty8
Závěsné LED svítidlo J4304 50W s dálkovým ovladačem
Akce -25%
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo J4304 o výkonu 50W, o délce 1000mm a svítivosti …
| Černá | 2 554 Kč |
| Stříbrná | 2 554 Kč |
| Chrom | 2 919 Kč |
Skladem méně než 5 ks
LED prachotěsné svítidlo FABRIK 45W 4000K IP65
Voděodolný
Rychlé info

LED prachotěsné svítidlo FABRIK s příkonem 45W a nouzovým modulem o…
LED žárovka 11-75W 4000K 180° E27

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Stropní LED svítidlo Reny 18-80W 250-1000mm 4200K černá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Reny v černém provedení s denní bílou (4200K)…
| 250 mm | 1 784 Kč |
| 400 mm | 3 063 Kč |
| 500 mm | 4 326 Kč |
| 600 mm | 5 199 Kč |
| 800 mm | 8 293 Kč |
| 1000 mm | 18 050 Kč |
Na dotaz ks
LED panel QUADRA LONG MINI 24W 600x300mm stříbrný
Rychlé info

LED panel lze nainstalovat jako přisazené svítidlo bez rámu, s rámem,…
| Teplá bílá | 874 Kč |
| Denní bílá | 874 Kč |
| Studená bílá | 874 Kč |
Na dotaz ks
Vidlice lomená plochá 230V bílá
Rychlé info

Vidlice úhlová pro prodlužovací kabel, bílá
Závěsné LED svítidlo BUTU 430 LONG
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo BUTU 430 LONG o průměru 60mm s délkou 300mm s…
| Černá | 420 Kč |
| Bílá | 375 Kč |
Skladem více než 200 ks
Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 17W 1700lm 2700K
-10%
Rychlé info

Philips Mauve je jemný a nenápadný,charakterizuje svítidlo hranatého…











