- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Drobný materiál
- Vidlice lomená plochá 230V bílá
Vidlice lomená plochá 230V bílá
Vidlice lomená plochá 230V bílá
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Vidlice lomená plochá 230V bílá
Ultra tenká vidlice pro pohyblivý přívod max. 16 A, 250 V AC. Šroubové svorky (pro vodiče max. 2,5 mm2).
Ouško pro snadné vyjmutí vidlice ze zásuvky. Díky tenkému designu je vhodné pro připojení v těsných místech např. za skříní atd.
Parametry produktu
| Napětí | 250 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Maximální proud | 16 A |
| Vypínač | Ne |
| Napětí | 250 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Maximální proud | 16 A |
| Vypínač | Ne |
Alternativní produkty8
Stropní LED svítidlo Kaji 20-42W 300-600mm 3000K stříbrná
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Kaji ve stříbrném provedení s teplou bílou (300…
| 300 mm | 2 267 Kč |
| 455 mm | 4 643 Kč |
| 600 mm | 5 519 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo T5-L120 18W 120cm s vypínačem
Rychlé info

LED svítidlo T5 120cm je vhodné pro osvětlení vitrín, kuchyňských…
| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Skladem více než 200 ks
Odrušovač blikání LED 230V
230V
Rychlé info

Pokud Vám problikávají nebo lehce trvale svítí LED žárovky či jiná…
LED svítidlo 18W LENS PP TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS PP s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 280 Kč
1 600 Kč
Na dotaz ks
Nájezdové svítidlo PODO-L GU10 hranaté
Rychlé info

Nájezdové svítidlo PODO s paticí GU10 s napětím 230V a stupněm krytí…
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 4000K bílá
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v bílém provedení s denní bílou (4000K)…
| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
Na dotaz ks
Soumrakový spínač SS-B1
Rychlé info

Soumrakový spínač s fotočlánkem na 230V zapne nebo vypne automaticky…
Přisazené LED svítidlo CALA 32W IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 32W nahradí starší svítidla se 170W žárovkou. V…
| Žárovkové světlo | 1 271 Kč |
| Denní bílá | 1 159 Kč |
Na dotaz ks













