- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Nouzové
- Nouzové svítidlo NEXI150-AT NEXITECH 11W 1H
Nouzové svítidlo NEXI150-AT NEXITECH 11W 1H
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lehký oboustranný akrylový panel NEXI-PLEXL-LR kód: NEXI-PLEXL-LR
|
Na dotaz | 1 348 Kč | ||
![]() |
Panel pro nouzové svítidlo SafeLite 20 kód: P0919
|
Na dotaz | 396 Kč |
Nouzové svítidlo NEXI150-AT NEXITECH 11W 1H
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED Nouzové svítidlo NEXI150-AT NEXITECH 11W, 150lm, 290x272x110
LED Nouzové svítidlo NEXI150-AT NexiTech obsahuje trvale svítící nebo pohotovostní režim, s dobou svícení 1 hod a světelným tokem 150 lm. V pohotovostním režimu se světelný tok sníží na 60lm. Použití LED, zařízení pro automatické testování a monitorování (CGLine+) výrazně snižuje provozní náklady a náklady na údržbu instalace.
Moderní styl, jednoduchost tvarů a vysoce kvalitní povrchy činí NexiTech LED ideálním svítídlem pro jakýkoli architektonický kontext, zatímco přesná mechanika a sofistikovaná elektronika zaručují absolutní bezkonkurenční spolehlivost. Nejnovější generace světelného zdroje LED zajišťuje dobré a rovnoměrné rozptýlení světla.
Více nouzových svítidel naleznete ZDE.
Vlastnost
- Svícení po výpadku
- Pohotovostní doba svícení 1 hod
- Svícení v průběhu nabíjení
Instalační rozměry svítidla : 272x96x95
Použití
Svítidlo je možné umístit nad nouzový vchod, nebo na strop. Svítidlo má funkci stáleho svícení a nachází se na něm testovací tlačítko.
Parametry produktu
| Příkon | 11 W |
|---|---|
| Napětí | 220 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 150 lm |
| Délka | 351 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 117 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Plast |
| Příkon | 11 W |
|---|---|
| Napětí | 220 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 150 lm |
| Délka | 351 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 117 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Plast |
Alternativní produkty6
Přisazené LED svítidlo oválné 20W 4000 IP65 bílé

Stropní LED svítidlo ROLO 6W bílá

| Černá | 1 930 Kč |
| Bílá | 1 930 Kč |
LED Svítidlo POLY 32W 1200mm denní bílá

Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé

LED svítidlo T5-L60 8W 60cm s vypínačem

| Teplá bílá | 169 Kč |
| Denní bílá | 169 Kč |
| Studená bílá | 169 Kč |
LED svítidlo Ursa S 1,5W IP65 černá

| Teplá bílá | 765 Kč |
| Denní bílá | 765 Kč |







