- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Nouzové
- Lehký oboustranný akrylový panel NEXI-PLEXL-LR
Lehký oboustranný akrylový panel NEXI-PLEXL-LR
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Nouzové svítidlo NEXI150-AT NEXITECH 11W 1H kód: NEXI150-AT
|
Na objednávku | 2 622 Kč | ||
![]() |
Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 3,5W kód: 8595583223226
|
Na objednávku | 1 008 Kč | ||
![]() |
LED nouzové podhledové svítidlo EMD2W-2H kód: 105431
|
Skladem více než 200 | 650 Kč |
Lehký oboustranný akrylový panel NEXI-PLEXL-LR
5 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Lehký oboustranný akrylový panel NEXI-PLEXL-LR 292x111 30m
Panel s délkou 292 mm a šířkou 111 mm je příslušenství kompatibilní pro svítidla: NEXI150-AT a NEXI100-AT. Rozpoznávací vzdálenost panelu je 30 m. Panel lze umístnit se směrem nouzovýho směru vpravo nebo vlevo. Moderní styl, jednoduchost tvarů a vysoce kvalitní povrchy činí NexiTech LED ideálním svítídlem pro jakýkoli architektonický kontext, zatímco přesná mechanika a sofistikovaná elektronika zaručují absolutní bezkonkurenční spolehlivost.
Více nouzových svítidel naleznete ZDE.
Použití
Okrajový světelný panel s oboustranným piktogramem je určen pro montáž na strop.
Obsah balení
- Akrylový panel
- 2x piktogramy
- Návod
Parametry produktu
| Délka | 292 mm |
|---|---|
| Šířka | 111 mm |
| Materiál | Akryl |
| Viditelnost | 30 m |
| Délka | 292 mm |
|---|---|
| Šířka | 111 mm |
| Materiál | Akryl |
| Viditelnost | 30 m |
Montážní návod NEXI-PLEXL-LR.pdf (pdf, 697.7 kB)
Alternativní produkty8
Venkovní nástěnné svítidlo VIRGA 17287/47/16
Rychlé info

LED Venkovní nástěnné svítidlo Philips Virga 17287/47/16 3W chromové
LED svítidlo T5-L60 8W 60cm s vypínačem
Rychlé info

LED svítidlo T5 60cm je vhodné pro osvětlení vitrín, kuchyňských…
| Teplá bílá | 169 Kč |
| Denní bílá | 169 Kč |
| Studená bílá | 169 Kč |
Skladem více než 200 ks
Spona na LED trubice
Rychlé info

Spona držák pro LED trubice a standardní zářivky.
LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S24 v bílém provedení o výkonu 24W…
| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve…
Click spojka 1barva
Rychlé info

Spojka Click pro jednobarevný pásek o šířce 8 nebo 10 mm. Rozměr…
| 8 mm | 8 Kč |
| 10 mm | 8 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel QUADRA LONG MINI 24W 600x300mm stříbrný
Rychlé info

LED panel lze nainstalovat jako přisazené svítidlo bez rámu, s rámem,…
| Teplá bílá | 874 Kč |
| Denní bílá | 874 Kč |
| Studená bílá | 874 Kč |
Na dotaz ks
LED lineární svítidlo BAGON W60 přisazené 18W 60cm
Rychlé info

Přisazené lineární LED svítidlo BAGON W60 18W 60cm nabízíme ve třech…
| Teplá bílá | 299 Kč |
| Denní bílá | 299 Kč |
| Studená bílá | 299 Kč |
Skladem více než 200 ks








