- Domů
- Dle sortimentu
- Trafa a zdroje
- Voděodolné 12V - IP67
- Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 20W voděodolné IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 20W voděodolné IP67
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (m) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
LED pásek 9,6W SQ3-600 vnitřní kód: P0019 | Skladem více než 200 | 120 Kč | ||
![]() |
LED pásek 12W SB3-300 vnitřní kód: P0011 | Skladem více než 200 | 130 Kč | ||
![]() |
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412 kód: 221-412
|
Skladem více než 50 | 13 Kč | ||
![]() |
Rozbočovací krabice F6 90x43x40mm IP55 kód: 3050
|
Skladem méně než 5 | 28 Kč | ||
![]() |
Flexo šňůra PVC 2x0,75 mm 3m kód: PX750.0298367115016
|
Na objednávku | 89 Kč |
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 20W voděodolné IP67
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 20W voděodolné IP67
Vysoce kvalitní voděodolný LED zdroj 12V 20W pro LED pásky a svítidla se vyrábí ve stejné továrně jako trafa světoznámých značek, tím je zajištěna garance kvality. Zdroj je ideální pro venkovní použití, dobrá volba je také tento zdroj použít ve vlhkých místnostech nebo v kuchyních (pokud nebude ve skříňce tam vám bude stačit zdroj vnitřní). LED trafo je opatřeno, pojistkou proti zkratu (když odstraníte zkrat je opět funkční na 100%), přetížení a teplu.
Více 12 V - IP67 zdrojů a traf naleznete ZDE.
!Upozornění! Pokud budete mít zdroj maximální zatížení méně než 8 hodin doporučujeme minimální rezervu 20% (v tomto případě je doporučené zatížení 16W a menší), jestli budete mít zatížení déle než 8 hodin (např. komerční prostory) doporučujeme minimální rezervu 30% (v tomto případě je doporučené zatížení 14W a menší), aby byla životnost zdroje co nejdelší.
| Výkon | 20 W |
|---|---|
| Délka | 180 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 20 mm |
| Krytí IP | IP67 |
| Materiál | Kov |
| Pojistka | tepelná, proti zkratu, proti přetížení |
| Typ zdroje | Voděodolné |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 12 V DC |
| Výstupní proud | 1,7 A |

Stmívatelné vs. nestmívatelné LED zdroje: Kdy a proč zvolit stmívatelný zdroj
Moderní LED osvětlení se stalo nedílnou součástí našich domovů, kanceláří i komerčních prostor. Je úsporné, spolehlivé a nabízí neuvěřitelnou variabilitu.
Alternativní produkty8
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 150W SLIM IP67

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 96W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 800W vnitřní

Smart přijímač dimLED Tuya PR 2K

Ovladač dimLED OV DUPLEX CCT 2K

| Černá | 799 Kč |
| Bílá | 799 Kč |
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 100W vnitřní

Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 36W zásuvkové

Trafo pro zapojení LED osvětlení PLCS 12V 80W vnitřní







