- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Dálkové
- Ovladače RGB
- Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K
Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Přijímač dimLED PR RGB1 kód: 069003 | Skladem více než 200 | 350 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR RGB2 kód: 069006 | Skladem více než 150 | 650 Kč | ||
![]() |
LED flexibilní RGB COB pásek 12V 15W vnitřní kód: 082410 | Skladem více než 200 | 280 Kč |
Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K
Nástěnný ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K je kombinací RGB přijímače a ovladače. Jako RGB ovladač funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat pouze jeden okruh LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. Zároveň můžete přímo na výstup stmívače DUPLEX připojit LED osvětlení a ovladač DUPLEX použít i jako přijímač, na který můžete napárovat až 10 ovladačů série dimLED.
Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s RGB přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj se pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí. Kolečko na ovladači slouží jako tlačítko pro zapnutí/vypnutí. 2x zmáčkněte kolečko pro nastavení barvy RGB nebo jasu kolečkem nastavíte RGB barvy LED osvětlení.
Více RGB ovladačů pro LED svítidla naleznete ZDE.
Výhody
- Obrovskou výhodou tohoto ovladače je, že z něj můžete udělat i přijímač dimLED
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Pamět poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat jeden okruh LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
- Maximální zatížení přijímače je 4x3A (12V 144W, 24V 288W)
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
Nástěnný ovladač DUPLEX RGB je kompatibilní s RGB přijímači, ale také s ovladači série dimLED.
Parametry produktu
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 12 A |
| Barva |
|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 50 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální proud | 12 A |
| Maximální zatížení | 144 W při 12 V, 288 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Pracovní frekvence | 2 kHz |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Typ ovladání | RGB |
| Napětí | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Zatížení | 12 A |
| Barva |
|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 50 mm |
| Dosah | 30 m |
| Maximální proud | 12 A |
| Maximální zatížení | 144 W při 12 V, 288 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Pracovní frekvence | 2 kHz |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Připojení vstup | Šroubovací svorkovnice |
| Připojení výstup | Šroubovací svorkovnice |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Typ ovladání | RGB |
Alternativní produkty8
Ovladač dimLED OV MK1

| Černá | 299 Kč |
| Bílá | 299 Kč |
| Stříbrná | 299 Kč |
Smart přijímač dimLED ZIGBEE PR 2K 2v1

LED ovladač stmívač RF12

| S jedním ovladačem | 230 Kč |
| S dvěma ovladači | 290 Kč |
Stropní bodové svítidlo ARGUS 2114

| Bílá | 67 Kč |
| Zlatá | 77 Kč |
| Mosaz | 77 Kč |
| Měď | 84 Kč |
| Lesklý chrom | 75 Kč |
| Matný chrom | 75 Kč |
| Grafit | 77 Kč |
Zesilovač RGBW signálu AMP6

Alkalická speciální baterie GP 27AF (MN27, V27GA) 12 V 1ks

Přijímač dimLED PR 1SL SLOW

Programovatelný ovladač USB 5CH 20A pro LED
















