- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED OV LINEA CCT
Ovladač dimLED OV LINEA CCT
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč |
Ovladač dimLED OV LINEA CCT
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Ovladač dimLED OV LINEA S
InStock
kód: 069135

Ovladač dimLED OV LINEA RGB
InStock
kód: 069235
Popis produktu
Ovladač dimLED OV LINEA CCT
Dálkový ovladač dimLED OV LINEA CCT je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém, jednoho ovladače a několik přijímačů. S jedním ovladačem lze ovládat 1 zónu, která se může skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání s ovladačem ovládají jako jedna sekce. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Při nepoužívání ovladače dojde po cca 30s k přechodu do standby režimu. Pro opětovné aktivování ovladače podržte tlačítko ON/OFF pásek zareaguje, a tím se ovladač opět aktivuje.
Více ovladačů CCT naleznete ZDE.
Výhody
- Můžete použít jeden ovladač k ovládání CCT LED pásku
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat až čtyři okruh LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
!Upozornění!
LINEA ovladač je kompatibilní se všemi přijímači série dimLED.
Parametry produktu
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 139 mm |
| Šířka | 36 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 139 mm |
| Šířka | 36 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
Alternativní produkty1
Ovladač dimLED OV LINEA RGBW
Série dimLED
Rychlé info

Dálkový ovladač dimLED OV LINEA RGBW je bezdrátový radiofrekvenční…












