- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Fasádová
- Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
Voděodolný
Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve variantě vyzařující denní bílé světlo (4000K). Designové svítidlo v denní bílé barvě světla dosahuje 1600lm. Svítidlo disponuje IP krytím IP65 (odolné vůči prachu a tryskající vodě). Více
Výrobce: EMOS Kód produktu: 1539722001
479 Kč
s DPH
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé
OnRequest
kód: 1539722000

Přisazené LED svítidlo oválné 20W 4000 IP65 bílé
InStock
kód: 1539722010
Popis produktu
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve variantě vyzařující denní bílé světlo (4000K). Designové svítidlo v denní bílé barvě světla dosahuje 1600lm. Svítidlo disponuje IP krytím IP65 (odolné vůči prachu a tryskající vodě).
Více svítidel s krytím IP65 naleznete ZDE.
Výhody
- čistý a elegantním design
- úspora energie až 80% díky technologii LED
- nižší náklady na údržbu
- záruka na 2 roky
Vlastnosti
- výkon 20W
- světelný tok v denní bílé barvě světla je 1600lm- náhrada za 100W žárovku
- stupeň IP krytí je IP65 - odolné vůči prachu a tryskající vodě
- životnost 25000 hodin
- energetická třída A+
Použití
- ideální na fasádu domu
- do pergol, letních kuchyní a různých posezení
Parametry produktu
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 100 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Pohybový senzor | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Záruční doba | 2 roky |
| Životnost | 25 000 hod. |
| Příkon | 20 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 100 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 78 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Pohybový senzor | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Záruční doba | 2 roky |
| Životnost | 25 000 hod. |
návod-ZM3011.pdf (pdf, 888.2 kB)
Alternativní produkty8
LED svítidlo Ether 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Ether v černém provedení o výkonu 9W…
| Teplá bílá | 1 786 Kč |
| Denní bílá | 1 786 Kč |
Na dotaz ks
LED vánoční nano řetěz zelený 15m venkovní s časovačem

Led vánoční nano řetěz o délce 15m s časovačem, který nabízíme ve…
| Teplá bílá | 449 Kč |
| Jantárová | 449 Kč |
| Vícebarevná | 198 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo 18W LENS PP TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS PP s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 280 Kč
1 600 Kč
Na dotaz ks
LED reflektor SLIM BASIC 30W s čidlem studená bílá
Rychlé info

LED REFLEKTOR SLIM BASIC je 30W reflektor s čidlem v barvě studená…
SMART LED žárovka GU10 Tuya RGBCCT TU5W
SMART
Rychlé info

SMART LED žárovka GU10 je navržena jako plnohodnotná náhrada…
Spínač mávnutím ISM-230V bezdotykový pro LED
230V
Rychlé info

Bezdotykový spínač s IR senzorem speciálně pro LED produkty. Slouží k…
LED capsule 3,5-30W 3000K 360° G9
Rychlé info

LED capsule od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M čtverec
Rychlé info

LED svítidlo vestavné ke schodům, 0,6W, 230V
| Teplá bílá | 349 Kč |
| Denní bílá | 349 Kč |
Skladem více než 15 ks









