- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED STK CCT stolní
Ovladač dimLED STK CCT stolní
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč |
Ovladač dimLED STK CCT stolní
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Ovladač dimLED STK S stolní

Ovladač dimLED STK RGB stolní
Popis produktu
Ovladač dimLED STK CCT stolní
Bezdrátový univerzální plochý dálkový stolní ovladač pro CCT série dimLED. Dálkový ovladač dimLED STK CCT stolní funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat jeden okruh LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s jakýmkoliv přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Více dálkových ovladačů pro CCT pásky naleznete ZDE.
Výhody
- Můžete použít jeden ovladač k ovládání CCT LED pásku
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
!Upozornění!
STK ovladač je kompatibilní se všemi přijímači série dimLED.
Parametry produktu
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 91 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Výška | 72 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 91 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Výška | 72 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
Alternativní produkty8
LED modul kit do svítidla 20W

| Teplá bílá | 199 Kč |
| Denní bílá | 199 Kč |
| Studená bílá | 199 Kč |
Stropní a nástěné LED svítidlo Suede 20W 2350lm 2700K

Kalafuna pro pájení

SMART Tuya zásuvka WT1 WiFi

LED žárovka 9,5-60W 4000K 180° E27

Rohový LED profil - P3-3 bílý

| 1000 mm | 425 Kč |
| 2000 mm | 850 Kč |
CorePro LEDcapsuleLV ND 0,9-10W 827 G4

PIR pohybové čidlo mini infra se sondou













