- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Příslušenství k LED panelům
- Stmívatelný zdroj pro 12W panel
Stmívatelný zdroj pro 12W panel
Stmívatelný zdroj pro 12W panel
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Stmívatelný zdroj pro 12W LED panel. Po výměně za tento stmívatelný zdroj, můžete 12W LED panely stmívat triakovými spínači z naší nabídky, konkrétně Triakový dálkový RF stmívač nebo Triak 11EU 230V - dotykový ovladač.
Parametry produktu
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 41 mm |
| Výška | 27 mm |
| Stmívání | 8-12 W |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Výstupní napětí | 21-45 V DC |
| Výstupní proud | 0,3 A |
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Délka | 100 mm |
| Šířka | 41 mm |
| Výška | 27 mm |
| Stmívání | 8-12 W |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Výstupní napětí | 21-45 V DC |
| Výstupní proud | 0,3 A |
Alternativní produkty8
LED panel kulatý přisazený 12W 166mm
-1%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 166mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 840 FR
Rychlé info

Světelné LED zdroje značky Philips Deco Classic jsou navrženy jako…
LED panel RONDO BASIC 24W 300mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 300mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 693 Kč |
| Denní bílá | 628 Kč |
Na dotaz ks
LED panel 8W SQUARE CLASSIC SLIM 90x90mm bílý Denní bílá
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo v bílém provedení s denní bílou (4000K) barvou…
351 Kč
Na dotaz ks
LED panel RONDO BASIC 12W 170mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 170mm ve stříbrné barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 496 Kč |
| Denní bílá | 496 Kč |
Na dotaz ks
LED nástěnná zářivka Lamine 11W 790lm 3000K šedá
Rychlé info

LED svítidlo o výkonu 11W velmi vkusně ozdobí a rozsvítí vaší…
LED panel čtverec do podhledu 6W 120x120mm
Rychlé info

Zápustný 6W LED panel o rozměru 120x120mm s bílým rámečkem určený do…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED VESTAVNÉ SVÍTIDLO TORO S15 15 W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 172x172x25mm a příkonu 15W je…
| Žárovkové světlo | 828 Kč |
| Teplá bílá | 828 Kč |
| Denní bílá | 828 Kč |
Skladem více než 5 ks

