- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel RONDO CLASSIC 9W 145mm stříbrný Teplá bílá
LED panel RONDO CLASSIC 9W 145mm stříbrný Teplá bílá
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Vykružovací vrták stavitelný 40 - 300 mm Silverline kód: 427644 | Na dotaz | 569 Kč | ||
![]() |
Vykružovací sada 40-200 mm s krytem kód: QSK200
|
Na dotaz | 1 585 Kč |
LED panel RONDO CLASSIC 9W 145mm stříbrný Teplá bílá
❌ Produkt již není v nabídce
Super cena
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Další varianty▼

Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412
InStock
kód: 221-412

Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413
InStock
kód: 221-413

Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-415
InStock
kód: 221-415
Popis produktu
LED panel RONDO CLASSIC 9W 145mm stříbrný
Vestavné svítidlo RONDO CLASSIC je určeno k osvětlení interiéru, ve svítidlu je použita technologe LED String. Svítidlo je k dispozici s matným stříbrným rámečkem. Barva světla tohoto LED panelu je teplá bílá (3000K). Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 12 mm, v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe. Výhodou LED panelů je také možnost častého spínání, vysoká životnost až 50.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ a přidělané pružiny pro uchycení do podhledu. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- LED panel s čistým a elegantním designem
- Nejlepší náhrada bodových žárovek
- Úspora energie až 80% díky technologii LED
- Nižší náklady na údržbu
Vlastnosti
- LED panel poskytuje maximální úroveň jasu okamžitě po zapnutí
- Životnost 50 000 hodin
- Světlo bez infračervené a ultrafialové složky
- Teplota chromatičnosti 3000 K
Použití
- Hotely, bary, restaurace a obchody
- Hotelové pokoje, chodby, schodiště a toalety
Parametry produktu
| Příkon | 9 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 50 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K |
| Světelný tok | 600 lm |
| Průměr | 145 mm |
| Výška | 12 mm |
| Krytí IP | IP54 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Montážní otvor (průměr) | 128 mm |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Classic |
| Provedení | Kulaté |
| Provozní teplota | -40°C až +55°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 9 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 50 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K |
| Světelný tok | 600 lm |
| Průměr | 145 mm |
| Výška | 12 mm |
| Krytí IP | IP54 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Montážní otvor (průměr) | 128 mm |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Classic |
| Provedení | Kulaté |
| Provozní teplota | -40°C až +55°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty7
LED svítidlo Vanda S30, 30W, IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S30 v bílém provedení o výkonu 30W…
| Teplá bílá | 1 502 Kč |
| Denní bílá | 1 500 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý přisazený 6W 115mm
-17%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 115mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 110 Kč |
| Denní bílá | 110 Kč |
| Studená bílá | 110 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel vestavný čtverec 18W 185x185mm IP65
Voděodolný
Rychlé info

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 120mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K chrom
Akce -20%
Rychlé info

Stropní kruhové LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v lesklém chromovém…
| 145 mm | 455 Kč |
| 220 mm | 774 Kč |
Skladem poslední kus ks
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý
Rychlé info

LED panel lze nainstalovat jako přisazené svítidlo bez rámu, s rámem,…
| Teplá bílá | 1 268 Kč |
| Denní bílá | 1 268 Kč |
| Studená bílá | 1 268 Kč |
Na dotaz ks
LED VESTAVNÉ SVÍTIDLO TORO R21 21 W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 225x225x25mm a příkonu 21W je…
| Žárovkové světlo | 1 085 Kč |
| Teplá bílá | 1 085 Kč |
| Denní bílá | 1 085 Kč |
Na dotaz ks







