- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED OVS CCT R4K
Ovladač dimLED OVS CCT R4K
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč | ||
![]() |
Držák S pro ovladače dimLED kód: 069401 | Skladem více než 100 | 40 Kč |
Ovladač dimLED OVS CCT R4K
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Ovladač dimLED OVS 1KR

Ovladač dimLED OVS 4KR

Ovladač dimLED OVS CCT R1K

Ovladač dimLED OVS RGB 1KR

Ovladač dimLED OVS RGB 4KR

Ovladač dimLED OVS RGBW 1KR

Ovladač dimLED OVS RGBW 4KR

Ovladač dimLED OVS ALLMIX 4KS
Popis produktu
Ovladač dimLED OVS CCT R4K
Bezdrátový dálkový ovladač dimLED OVS CCT R4K funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat až čtyři okruhy CCT LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh.
Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s CCT přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí. Na ovladači jsou tlačítka, na kterých můžete nastavit intenzitu jasu, tlačítka pro přepínání mezi zónami nebo si můžete ovladačem nastavit teplotu chromatičnosti. K tomuto ovladači lze dokoupit držák.
Více ovladačů pro CCT pásky naleznete ZDE.
Výhody
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Možná změna teploty chromatičnosti
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat až čtyři okruh CCT LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
CCT ovladač je kompatibilní s CCT přijímači série dimLED.
Parametry produktu
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 107 mm |
| Šířka | 58,5 mm |
| Výška | 9 mm |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 4 kanály |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 107 mm |
| Šířka | 58,5 mm |
| Výška | 9 mm |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 4 kanály |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
Alternativní produkty8
Pohybové čidlo-radarové MS2-N

Závěsné LED svítidlo BUTU 480 LONG

| Černá | 199 Kč |
| Bílá | 199 Kč |
LED vánoční tučňák dřevěný 2× AAA

Ovladač dimLED OVXL 4KEXL

LED ovladač stmívač M3 IR

Stropní LED svítidlo ISDA 7W bílé IP44

| Teplá bílá | 130 Kč |
| Denní bílá | 130 Kč |
| Studená bílá | 130 Kč |
Koncovka profilu NP8V plastová

Classic LEDbulb ND 7-60W A60 E27 827 FR












