- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED OVS CCT R1K
Ovladač dimLED OVS CCT R1K
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč | ||
![]() |
Držák S pro ovladače dimLED kód: 069401 | Skladem více než 100 | 40 Kč | ||
![]() |
Smart přijímač dimLED Tuya PR 5K kód: 069051 | Skladem více než 200 | 699 Kč |
Ovladač dimLED OVS CCT R1K
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Ovladač dimLED OVS 1KR

Ovladač dimLED OVS 4KR

Ovladač dimLED OVS CCT R4K

Ovladač dimLED OVS RGB 1KR

Ovladač dimLED OVS RGB 4KR

Ovladač dimLED OVS RGBW 1KR

Ovladač dimLED OVS RGBW 4KR

Ovladač dimLED OVS ALLMIX 4KS
Popis produktu
Ovladač dimLED OVS CCT R1K
Bezdrátový dálkový ovladač dimLED OVS CCT R1K funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat pouze jeden okruh CCT LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh.
Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s CCT přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj se pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Na ovladači jsou tlačítka, na kterých můžete nastavit intenzitu jasu na 25, 50, 75 a 100%, také si můžete nastavit teplotu chromatičnosti. K tomuto ovladači lze dokoupit držák.
Více ovladačů pro CCT pásky naleznete ZDE.
Výhody
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Změny teploty chromatičnosti
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat jeden okruh CCT LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
CCT ovladač je kompatibilní s CCT přijímači série dimLED.
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 107 mm |
| Šířka | 58,5 mm |
| Výška | 9 mm |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Počet zón | 1 |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ stmívání | PWM modulace |
Alternativní produkty8
LED žárovka 4,8-40W 2700K 200° E27

Stmívač dimLED OV TRIAK KNT240W černý

LED svítidlo Vanda R24 24W IP20 bílá

| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
LED ovladač digitální RF WIFI DIGI04

Alkalická baterie GP Ultra Plus 6LF22 (9V) 1ks

Podhledový rámeček NAVY IP44

| Bílá | 80 Kč |
| Nikl | 80 Kč |
| Lesklý chrom | 80 Kč |
Přijímač dimLED PR 1MINI-SL SLOW

LED lampička AMELIA 10W 750lm 4000K stmívatelná stříbrná













