- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Dálkové
- Ovladače RGB
- Ovladač dimLED STK RGB stolní
Ovladač dimLED STK RGB stolní
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR RGB1 kód: 069003 | Skladem více než 200 | 350 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR RGB2 kód: 069006 | Skladem více než 150 | 650 Kč |
Ovladač dimLED STK RGB stolní
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Ovladač dimLED STK S stolní

Ovladač dimLED STK CCT stolní
Popis produktu
Ovladač dimLED STK RGB stolní
Bezdrátový univerzální plochý dálkový stolní ovladač pro RGB série dimLED. Dálkový ovladač dimLED STK RGB stolní funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat jeden okruh LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s jakýmkoliv přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Více RGB ovladačů pro LED svítidla naleznete ZDE.
Výhody
- Můžete použít jeden ovladač k ovládání RGB LED pásku
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
STK ovladač je kompatibilní se všemi přijímači série dimLED.
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 91 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Výška | 72 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Ovladač, Baterie |
| Typ baterie | CR2032 |
| Typ ovladání | RGB |
Alternativní produkty8
Panel pro nouzové svítidlo SafeLite 20

| 1 | 396 Kč |
| 2 | 396 Kč |
| 3 | 396 Kč |
LED svítidlo Vanda S24 24W IP20 bílá

| Teplá bílá | 1 079 Kč |
| Denní bílá | 1 079 Kč |
Přisazené LED svítidlo CALA 12W IP44

| Žárovkové světlo | 663 Kč |
| Denní bílá | 688 Kč |
LED žárovka 5W-50W 3000K 100° GU10

LED trubice GLASS T8 10W 60cm 1240lm denní bílá

Ovladač dimLED OV WRF-S-4CH

| Černá | 620 Kč |
| Bílá | 750 Kč |
Vykružovací vrták s krytem 40 - 200 mm Silverline

LED svítidlo Kronos 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |












