Vážení zákazníci, aktuálně naše prodejna funguje bez omezení. Přijďte se na prodejnu poradit nebo si prohlédnout osvětlení, a to v časech PO až ČT: 9-17h a PÁ: 9-16h.
Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku

21. 04. 2018

Podlinková LED svítidla jsou skvělou variantou pro výměnu stávajícího zářivkového nebo žárovkového osvětlení. Zajišťují vynikající a příjemné osvětlení pracovní plochy ať už se jedná o novou moderní nebo starší kuchyň.  Vyznačují se dlouhou životností, nízkou spotřebou a bezúdržbovým provozem.

Při zapnutí neblikají a bez problémů odolají otřesům. Některá ze svítidel se navíc dají velmi jednoduše propojit vedle sebe a dosáhnout tak větší délky pro světlení požadované plochy.

Extra snadná instalace

Montáž podlinkových LED svítidel je velice jednoduchá a zvládne ji skoro každý. Součástí svítidel jsou příchytky, které se jednoduše na jeden šroub přichytí k lince a do nich se pak svítidlo zacvakne.

Světla se zapojují do zásuvky pomocí kabelu, který je součástí balení. Některá světla je možné propojovat pomocí propojovacího kabelu, díky čemuž je možné zapojit světla za sebou a osvítit tak celou pracovní plochu kuchyňské linky (Obsah balení jednotlivých světel je vždy uveden v detailu produktu).