- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED OV WRF-CCT-4CH
Ovladač dimLED OV WRF-CCT-4CH
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (bal) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Alkalická mikrotužková baterie GP Ultra Plus LR6 (AAA) 4ks kód: 1017114000
|
Na objednávku | 139 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč |
Ovladač dimLED OV WRF-CCT-4CH
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Ovladač dimLED OV WRF-CCT-4CH
Bezdrátový univerzální plochý dálkový ovladač pro CCT a jednobarevné přijímače série dimLED. Dálkový ovladač dimLED OV WRF-CCT-4CH funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat až čtyři okruhy LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh. Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s jakýmkoliv přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Více ovladačů CCT naleznete ZDE.
Výhody
- Můžete použít jeden ovladač k ovládání CCT nebo jednobarevného LED pásku
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat až čtyři okruh LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
ALLMIX ovladač je kompatibilní se všemi přijímači série dimLED.
Parametry produktu
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 20,5 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 4 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie |
| Synchronní ovládání vybraných zón | Ano |
| Typ baterie | AAA |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 86 mm |
| Šířka | 86 mm |
| Výška | 20,5 mm |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 4 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie |
| Synchronní ovládání vybraných zón | Ano |
| Typ baterie | AAA |
| Typ ovladání | Řízení teploty bílé a jasu (CCT) |
| Typ stmívání | PWM modulace |
Alternativní produkty8
Pochozí LED profil - P11-1 stříbrný

| 1000 mm | 125 Kč |
| 2000 mm | 250 Kč |
Venkovní nástěnné svítidlo MACAW 17302/30/P3

Ovladač dimLED OV DUPLEX RGB 3K

| Černá | 799 Kč |
| Bílá | 799 Kč |
Spínač mávnutím ISM-230V bezdotykový pro LED

LED Panel QUADRA LONG 40W 1200x300mm stříbrný

| Teplá bílá | 1 408 Kč |
| Denní bílá | 1 408 Kč |
| Studená bílá | 1 408 Kč |
LED ovladač WiFi LED 28RF-WIFI RGB+CCT

Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 bílé

LED trubice GLASS T8 18W 120cm 2600lm denní bílá














