- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- CCT
- Ovladače CCT
- Ovladač dimLED OV SK1 CCT bílý
Ovladač dimLED OV SK1 CCT bílý
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2032 1ks kód: 4891199003721
|
Na objednávku | 30 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT1 kód: 069002 | Skladem více než 200 | 320 Kč | ||
![]() |
Přijímač dimLED PR CCT2 kód: 069008 | Skladem více než 50 | 499 Kč | ||
![]() |
Smart přijímač dimLED Tuya PR 5K kód: 069051 | Skladem více než 200 | 699 Kč |
Ovladač dimLED OV SK1 CCT bílý
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Ovladač dimLED OV SK1 CCT bílý
Bezdrátový dálkový ovladač dimLED OV SK1 CCT bílý funguje na radiofrekvenčním ovládacím systému, jednoho ovladače a několik přijímačů. Tímto jedním ovladačem můžete ovládat pouze jeden okruh CCT LED světelných zdrojů. Okruh se může skládat i z několika přijímačů. Tyto přijímače se po napárování na ovladač ovládají jako celý okruh.
Výhodou tohoto ovladače je párovatelnost s CCT přijímačem ze série dimLED, který může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Nemusí být nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj se pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Na ovladači jsou tlačítka, na kterých můžete nastavit intenzitu jasu v rozmezí 0-100%, také si můžete nastavit teplotu chromatičnosti. V balení naleznete kovovou základnu. V ovladači je magnet, který umožňuje ovladač k základně upevnit.
Více ovladačů pro CCT pásky naleznete ZDE.
Výhody
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
- Na jeden kanál můžete napárovat několik přijímačů
Vlastnosti
- Stmívání v rozmezí 0-100%
- Změny teploty chromatičnosti
- Paměť poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Tento ovladač umí ovládat jeden okruh CCT LED světelných zdrojů
- Dosah ≤ 30m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
CCT ovladač je kompatibilní s CCT přijímači série dimLED.
Parametry produktu
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 18 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 18 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Baterie součást balení | Ano |
| Dosah | 30 m |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Počet příjimačů | Bez omezení |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Rozsah regulace | 0-100 % |
| Součást balení | Baterie, Držák na zeď |
| Typ baterie | CR2032 |
Alternativní produkty8
Ovladač dimLED OVS CCT R1K

Ovladač dimLED OV LINEA CCT

Ovladač dimLED OV WRF-CCT-4CH

| Černá | 750 Kč |
| Bílá | 750 Kč |
Ovladač dimLED OVS ALLMIX 4KS

Ovladač dimLED OVM CCT 4KRM

Ovladač dimLED OVS CCT R4K

Ovladač dimLED OVXL CCT R4KXL

Ovladač dimLED OVM CCT 1KRM
















